| Materiale | Guld, Hvidguld, Rosaguld |
|---|
2 fysiske butikker • Gratis fragt over 499,- • Bytteservice i +300 butikker • Gratis tilbud på reparation
19,050.00 kr.
Empire ring med 0,50 ct. Wesselton si brillanter. Ringene fremstilles i 14 kt. rød-, hvid- eller rosaguld, og findes med flere forskellige stenstørrelser.
Størrelserne starter fra str. 44 og op til str. 70, skriv i kommentar ved checkout hvilken størrelse du skal bruge.
Priser:
Str. 44 – 61,5 = 19050,-
Str. 62 – 66,5 = 20400,-
Str. 67 – 70 = 21050,-
| Materiale | Guld, Hvidguld, Rosaguld |
|---|
Eksklusive vielsesringe og smykker i guld til guldsmedebutikker i Danmark og Norden
Nuran designer og producerer elegante vielsesringe og eksklusive smykker i guld, skabt med funklende brillanter og nøje udvalgte ædelsten. Med fokus på høj kvalitet, tidløst design og solidt guldsmedehåndværk leverer Nuran smykker, der opfylder de højeste standarder hos professionelle guldsmedebutikker i Danmark og resten af Norden.
Vores kollektioner af vielsesringe kombinerer klassisk elegance med moderne detaljer og fremstilles i 14 og 18 karat guld. De smukke brillanter og ædelsten er nøje udvalgt for at sikre optimal glans, holdbarhed og æstetik. Nuran er en pålidelig samarbejdspartner for guldsmede, der ønsker unikke ringe og smykker, som matcher kundernes ønsker om kvalitet og design.
Som leverandør til guldsmedebutikker i Norden tilbyder Nuran et bredt sortiment af vielsesringe, forlovelsesringe og elegante guldsmykker, der kan tilpasses individuelle behov. Vores smykker er skabt til at markere livets vigtigste øjeblikke og give slutkunden et smykke, der holder hele livet.
Vælg Nuran som din leverandør af vielsesringe og smykker i guld – et stærkt valg for guldsmedebutikker, der ønsker kvalitet, elegance og nordisk designtradition.
.Et gavekort til Danske Guldsmede og Urmagere kan indløses i over 200 butikker i hele Danmark
Alliancering i 14 kt hvidguld med 14x0,015 w.si diamanter fra Nuran.
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesidenGucci ya109519 rektangulært dame ur i stål armbøjle. Hvid skive med 2 diamanter. Den har et vandtæthed på 3bar.
Joanli Nor Rhodineret sølv ring ANNA 145 034 med cz. cirkel 10mm
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesidenGucci ya103525 dameur "Horsebit" i stål med perlemorskive samt 2 diamanter. Størrelse medium i urbøjlen. Passer til håndleds mål ca. 169 mm.
SKN Læder herre armbånd med 14 kt guldstykker og lås. Hvis du ønsker dette produkt, er du velkommen til at forespørge det. Du er velkommen til at kontakte os online eller i butikken.
14 kt Nuran cocktail ring med Ametyst og 4x0,01 W.VS diamanter
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden