| Ring størrelse |
|---|
2 fysiske butikker • Gratis fragt over 499,- • Bytteservice i +300 butikker • Gratis tilbud på reparation
250.00 kr.
Noa 125 233, Sølv forgyldt glat smal ring
1,5mm
Nordahl Andersen er en dansk, familieejet smykkevirksomhed med base i Horsens, som siden 1984 har udviklet sig til en af de mest anerkendte aktører i den danske smykkebranche. Virksomheden står bag flere kendte brands og er kendt for at kombinere moderne design med stærk markedsforståelse og høj kvalitet.
Brandet arbejder med et bredt univers af smykker og gaveartikler, hvor fokus er på tidssvarende design, gode materialer og produkter, der passer til både hverdag og særlige anledninger. Kollektionerne spænder fra enkle og klassiske smykker til mere moderne og trendbaserede designs.
Nordahl Andersen er især kendt for sit store sortiment af smykker i sølv og forgyldt sølv samt designs med zirkonia og feminine detaljer. Udtrykket er skandinavisk og let at style, hvilket gør smykkerne populære til både gave og personlig brug.
Hos Ure Guld Sølv finder du et udvalg af smykker fra Nordahl Andersen, hvor dansk design, variation og tilgængelig kvalitet går hånd i hånd.
SKN 14 kt hvidguld alliance ring 3 diamanter W VS er en elegant ring udført i 14 karat hvidguld med 3 smukke diamanter. Diamanterne er i Wesselton farve og VS klarhed og kan vælges i størrelser fra 0,03 ct til 0,15 ct pr. sten, så ringen tilpasses dine ønsker.
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesidenSKN 14 kt rødguld alliance ring 5 diamanter W VS er en elegant ring udført i 14 karat rødguld med 5 smukke diamanter. Diamanterne er i Wesselton farve og VS klarhed og kan vælges i størrelser fra 0,03 ct til 0,15 ct pr. sten, så ringen tilpasses dine ønsker.
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesidenLund Copenhagen 9075008-M sølv forgyldt ring med 1X5mm og 1X7,5mm hvide margueritter. Ringen findes fra størrelse 49 til 62, skriv i kommentaren hvilken størrelse du skal bruge.
Lund Copenhagen 907018-S sølv marguerit ring med 18 mm blomst.
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden14kt guld solitaire ring med 0,10 W.SI brillant, med 6 greb.
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesidenAlliance ring i 14 kt guld med W.VS diamant.
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesidenJoanli Nor Rhodineret sølv ring AGNA 145 076 m/uendelighedstegn med cz.
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesidenLund Copenhagen 907011-H sølv marguerit ring med 11 mm blomst
Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden